شرکت اپل تصميم دارد تا به زودي نسل جديد تلفن‌هاي هوشمند خود را رونمايي کند و حالا شايعات مختلف احتمال توليد اين محصولات با روکش پارچه‌اي را مطرح کرده‌اند. در اين ميان، معرفي يک محصول جانبي از طرف اپل مي‌تواند نشانه‌اي از تغيير طراحي کابل آيفون 12 به حساب آيد.


شرکت اپل به تازگي کابل تاندربولت جديد خود را همراه با روکش پارچه‌اي معرفي و آماده عرضه در وب سايت رسمي خود کرده است. اين اولين کابلي است که شرکت اپل با روکش پارچه‌اي و با مقاومت بيشتر نسبت به محصولات گذشته توليد مي‌کند. بر اين اساس مي‌توان آن را به عنوان نشانه‌اي از تصميم اپل براي استفاده از اين روکش‌هاي جديد در کابل آيفون 12 در نظر گرفت.


اين کابل در هر دو سرخود ارتباط تاندربولت 3 دارد و به کاربران اجازه مي‌دهد تا کامپيوترهاي مک و آيپد پرو 2020 و 2018 را از طريق آن به دستگاه‌هاي جانبي يا شارژرهاي استاندارد متصل کنند.


اپل در توضيحات اين محصول اعلام کرده که اين کابل امکان انتقال داده‌ها را تا 10 گيگابيت بر ثانيه دارد. علاوه بر اين، کابل جديد اپل که با قيمت 129 دلار آماده عرضه شده يک ابزار کارآمد براي انتقال تصوير به نمايشگرهاي پيشرفته نيز به حساب ميايد. اين کابل مي‌تواند براي انتقال تصاوير از کامپيوترهاي مک به مانيتور Pro XDR نيز مورد استفاده قرار گيرد.


مهم‌ترين نکته اين کابل به نوع طراحي آن مربوط مي‌شود که باعث مي‌شود تا طول عمر آن به طرز قابل‌توجهي نسبت به محصولات پيشين بيشتر باشد. بسياري از کاربران تا به امروز از روکش‌هاي مورد استفاده در ساخت کابل‌هاي اپل ناراضي بوده‌اند که اين مسئله به طول عمر کم آن‌ها مربوط بوده است. اپل احتمالاً در سال 2020 ميلادي تمامي کابل‌هاي خود، از جمله کابل آيفون 12 را با اين روکش طراحي و توليد مي‌کند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Matthew طلسم صبي Carrie Buster Maurice Michelle Andrea Shay دانلود بازي و برنامه اندرويد Melissa