يکي از پديده‌هايي که اخيراً در ميان کسب و کارهاي متنوع در شبکه‌هاي اجتماعي پيدا شده، امنيت پيج اينستاگرام است، اما واقعاً تا چه حد اين گونه از خدمات براي کاربران نياز هست؟


اخيراً عده‌اي از افراد ادعا مي‌کنند که توان تضمين امنيت پيج اينستاگرام افراد را دارند و از اين طريق کسب درآمد مي‌کنند. اين پديده تا حدي شايع شده که حتي سلبرتي‌ها و افراد مشهور نيز اقدام به استفاده از خدمات اين افراد مي‌کنند. البته برخي از افراد بر اين باور هستند که استفاده سلبرتي‌ها از خدمات امنيت پيج اينستاگرام صرفاً به منظور تبليغ ارائه کنندگان اين خدمات است و وماً به معناي آن نيست که سلبرتي‌ها از اين خدمات استفاده مي‌کنند. 


 


آيا ادمين‌ها به استفاده از امنيت پيج هاي اينستاگرام نياز دارند؟


به طور کل، شبکه اجتماعي اينستاگرام دو روش را براي حفظ امنيت حساب‌هاي کاربري در نظر گرفته است که شامل رمز عبور و احراز هويت دو مرحله‌اي مي‌شود. اينستاگرام هيچ خدمات ويژه‌تر يا امکانات بالاتر از اين دو را براي هيچ يک از کاربران در نظر نگرفته است. بنابراين هيچ کس نمي‌تواند ادعا کند که دسترسي‌هاي بيشتري به سيستم امنيتي اينستاگرام دارد.


 


آيا هک اينستاگرام امکان پذير است؟


بسياري از تضمين کننده‌هاي امنيت پيج اينستاگرام ادعا مي‌کنند که با استفاده از ترفندهايي خاص مي‌توانند از هک شدن اينستاگرام جلوگيري کنند. اما صحت اين موضوع تا حدودي جاي شک دارد.


اينستاگرام همانند بسياري از سرويس‌هاي اينترنتي معتبر براي هر کس که بتواند حفره امنيتي ويژه‌اي را در آن پيدا کند، جايزه ويژه‌اي را در نظر مي‌گيرد تا اين حفره‌هاي امنيتي براي هکرهاي ديگر فاش نشود. در حقيقت اينستاگرام همانند فيس بوک، اپل، گوگل، مايکروسافت و بسياري از شرکت‌هاي ارائه دهنده خدمات اينترنتي هزينه‌اي ويژه را به عنوان جايزه در نظر گرفته تا بهترين گزينه هکرها پس از پيدا کردن حفره‌هاي امنيتي، ارائه آن‌ها به خود توسعه دهندگان آن باشد.


تنها روشي که در آن يک پيج اينستاگرام به اصطلاح هک مي‌شود، اين است که کاربر يا ادمين طي اشتباهي خاص مثل استفاده از صفحات لاگين فيشينگ نام کاربري و رمز عبور خود را در اختيار هکر بگذارد و قطعاً اينستاگرام به صورت مستقيم نفوذپذير نيست


 


کلاه‌برداري به اسم امنيت پيج اينستاگرام


 پديده امروزه که به اسم امنيت پيج اينستاگرام از آن ياد مي‌شود، فقط و فقط يک کلاه‌برداري جديد از ناآگاهي ادمين‌ها و کاربران اين شبکه اجتماعي است. انتخاب يک رمز عبور پيچيده و فعال سازي سيستم احراز هويت دو مرحله‌اي به طور کامل از امنيت شما حفاظت مي‌کند. کافي است پس از انجام اين دو کار، فعاليت غيرمعمول و اقدامي براي نصب بدافزارها نداشته باشيد و روي هر لينک منتشر شده در شبکه‌هاي اجتماعي کليک نکنيد تا امنيت پيج شما حفظ شود.


به طور کل هيچ کس نمي‌تواند ادعا کند که بيش‌تر از شما توانايي براي حفاظت از پيج اينستاگرام را دارد.


علاوه بر اين، ارائه اطلاعات احراز هويت اينستاگرام به ديگران نه تنها به افزايش امنيت شما کمکي نمي‌کند، بلکه باعث مي‌شود تا شما بيشتر در معرض خطرات بعدي قرار بگيريد.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Kara وبلاگ شخصي جلال ترابي Web design Rob Scott ادبي Stephen بيا تو بمب تاريخ Stacie